• wycena 2
 • r2
 • 7-15-v3
KAPITAŁ LUDZKI
Narodowa strategia spójności
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
w ramach Działania 6.2. Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
UNIA EUROPEJSKA
Europejski Fundusz Społeczny

Szybki Kontakt

 • tel.+48 509 153 385
  mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Deweloperzy

 • tel. +48 660 773 003
  mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nasze Biura


 • Warszawa

  +48 509 153 385

  Sopot

  +48 660 773 003

Kuchnie Royal Kitchen

Royal Kitchen powstał aby umożliwić właścicielom mieszkań i domów zakup najwyższej jakości markowych kuchni za najniższą możliwą cenę bez utraty jakości usługi.

Początkowo prowadziliśmy działalność na terenie północno-wschodniej części kraju, jednak bardzo szybko poszerzyliśmy swój zasięg działania o województwo Pomorskie oraz Mazowieckie, a pod koniec 2014 roku będziemy mogli zaoferować swoje usługi również na terytorium województwa Wielkopolskiego, Śląskiego i Małopolskiego. Wszystko to podyktowane rosnącym zainteresowaniem ze strony klientów z całej Polski.

Z Salonem do klienta

Swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim innowacyjnemu podejściu, które na pierwszym miejscu stawia Państwa potrzeby. Dużym uznaniem cieszy się praca u klienta, gdzie nasz doświadczony projektant zaprezentuje u Państwa dostępne materiały. Potrzebują Państwo ekspertów, którzy doradzą na bazie swojego doświadczenia i wskażą najlepsze możliwe rozwiązanie.

Nasze kuchnie kosztują ułamek tego, co można oczekiwać, za tak wysokiej jakości, kompleksowe wsparcie. Zadzwoń do nas i przekonaj się sam.

Prawdziwie polskie kuchnie

Royal Kitchen to dom polskich kuchni.

W trosce o najwyższe standardy jakości, wybraliśmy współpracę z cenionym i wielokrotnie nagradzanym producentem mebli kuchennych - Spółką Meblową KAM. Jest to firma w całości z polskim kapitałem, która nieustannie od 23 lat dostarcza najwyższej jakości polskie kuchnie.